Hafstad vidaregåande skule/Om oss/Organisasjon/Rektor og leiing
Ingressbilete x7

Rektor og leiing

Nina JPG 3.jpg

Magne JPG 2.jpg

Inger Karin JPG.jpg

 

Nina Bygstad

Rektor                      

Nina.Bygstad@vlfk.no

57 63 75 04 / 950 86 910

Magne Frøholm

Administrativ leiar

Magne.Froholm@vlfk.no 

57 63 75 06 / 415 30 871

Inger Karin Oppedal

Pedagogisk leiar | ass. rektor

Inger.Karin.oppedal@vlfk.no

57 63 75 07 / 415 30 876

 

Anette JPG.jpg

Anette Drage

Avdelingssleiar for språk og samfunnsfag               

Anette.Drage@vlfk.no

57 63 75 08 / 992 33 686

Jan JPG.jpg

Jan Taule

Avdelingsleiar for realfag og økonomiske fag

Jan.Taule@vlfk.no

57 63 75 05 / 977 15 476

Mona JPG.jpg

Mona Fossdal

Avdelingsleiar KDA, og Medium og kommunikasj.

Mona.Fossdal@vlfk.no

57 63 75 71 / 959 67 738